Pinewood Biotech

Vizyonumuz

Geleceğe emin adımlar ile yürümek için bizi biz yapan değerlerden kopmadan, sürdürülebilir bir başarı hedefi ile Türkiye ve uluslararası pazarlarda büyüyerek sektörün etkin firmaları arasına yerleşmektir.

Misyonumuz

Hedeflerimizi gerçekleştirmek için; cesaret ve sorumluluk alarak vizyoner bakış açısı ile hastalarımız için inovatif ilaçlar keşfetme, geliştirme, üretme ve sunma yoluyla ciddi hastalıklarla mücadelede kararlı bir şekilde çalışmaktadır.

Hakkımızda

PINEWOOD BIOTECH

Çamormanı Biyoteknoloji ilaç sektöründe uzun yıllar çalışmış tecrübeli kadrosu tarafından, girişimci bir ruh ile 2020 yılı içerisinde Türkiye’de ve dünyada sağlık sektöründe etkili bir firma olmak üzere kurulmuştur. Firmamız AR-GE çalışmaları bilim ve biyoteknolojinin sunduğu olanakları en üst düzeyde kullanarak, hastalarımızın sağlığını, yaşam kalitelerini daha güçlü hale getirmek ve belirgin şekilde iyileştiren çözümler geliştirmek üzere büyük bir tutku ile çalışmaktadır. Türkiye İlaç Strateji Raporu’nda belirlenmiş yerli üretim, Ar-Ge ve ihracat önceliklerinin hepsine önemli katkılar sağlamak üzere çalışmalarına devam etmekdir. Ürünlerini ‘’PineWood Biotech’’ markası altında geliştirerek hastalarımızın kullanımına sunmaktadır.

Bize Ulaşın

İletişim kanallarından ya da aşağıda ki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız
Alternate Text 0538 973 60 50
info@pinewoodbiotech.com